About

Refericon sp. z o.o. dostarcza oprogramowanie dla e-commerce od 2017 roku, jednak nasze wspólne doświadczenie można liczyć na kilkadziesiąt lat programowania, tworzenia reklam, obsługi e-commerce i zwiększania w nich konwersji. Decyzje podejmujemy na podstawie testów A/B, a nasze aplikacje rozwijamy w oparciu o głos i zdanie klientów. Dzięki temu, naszym rozwiązaniom zaufało kilkaset sklepów internetowych, od jednoosobowych działalności gospodarczych po spółki z milionowymi kapitałami zakładowymi.Pierwszą z naszych aplikacji było narzędzie do marketingu referenyjnego – Refericon. Zaufało nam kilkaset sklepów, które zostały polecone ponad 500 000 razy! Swoje doświadczenie i znajomość rynku postanowiliśmy wykorzystać również przy programowaniu GetReview - aplikacji do zbierania opinii. Podczas prac nad nią, skupiliśmy się nie tylko na skuteczności pozyskiwania ocen – nasz rekordzista doszedł do 31,55% – ale także ich prezentowaniu i wykorzystaniu w zwiększaniu konwersji. Kluczem do sukc...

Key products

Naszym kluczowym produktem jest GetReview - aplikacja do zbierania opinii. GetReview automatyzuje proces zbierania ocen klientów, które są prezentowane tylko na stronach sklepu. Dzięki temu rozwiązaniu opinie pozytywnie wpływają na SEO sklepu. Automatyzacja całego procesu i odpowiedni timing pozwala nam pozyskiwać średnio 12,2% ocen dokonanych zakupów. GetReview umożliwia dodatkowo przesłanie zdjęć i nagrań wideo przez klientów zakupionych produktów, co znacząco podnosi konwersję. Fotografie znajdują się w 9,6% opinii. Zbieranie opinii to niejedyna funkcjonalność GetReview, które jest rozbudowane o dodatkowe narzędzia takie jak: Google Rich Snippet, komunikaty Social Proof czy funkcja zapisu do newslettera.

Register for free

You will get your electronic ticket a few days before the event. By registering, you confirm that you have read and agree to the privacy policy.

Join over 4000 participants

Expo & Conference. The most important event for online sellers in Poland.

 • 27.10.2022

  Event date

 • 10:00-17:00

  Duration

 • EXPO XXI Warszawa, Prądzyńskiego 12/14

  Location

Featured Exhibitors

Chosen speakers

Expo starts at 10 am, Presentations start at 10:40am, Entrance is FREE (free registration required)

Register for free

You will get your electronic ticket a few days before the event. By registering, you confirm that you have read and agree to the privacy policy.

All Exhibitors

Support

Feel free to contact us regarding our offer. Regards,
Karolina Michalak Relationship Manager
karolina.michalak@targiehandlu.pl
+48 721 945 134
 • EXPO XXI Warszawa, Prądzyńskiego 12/14

  Location

 • 27.10.2022

  Event date

 • Infoguru Sp. z o.o. Sp. k.

  Organizer

 • POLAND, Poznań, Truskawiecka 13

  Legal address

 • VAT ID 7811967834

  TIN