About

Nasz cel jest prosty. To dostarczenie rozwiązań, które pozwolą na efektywne zwiększenie Twojej sprzedaży poprzez zapewnienie najwyższej jakości usług posprzedażowych i zbudowanie przywiązania Klientów do Twojej marki. Wiemy, że nie da się drugi raz zbudować pierwszego wrażenia, dlatego pomożemy Ci zadbać o najważniejszy moment, w którym budowana jest satysfakcja Twoich Klientów i ich lojalność. Sprawimy, że dostawa Twoich produktów wykroczy poza ich oczekiwania, czyniąc zadowolenie płynące z zakupu czystą i niczym niezmąconą przyjemnością.

Key products

Zrozumienie potrzeb klientów jest dla nas kluczowe. Znamy je bardzo dobrze, dlatego nasze dostawy nie kończą się na transporcie. Dwuosobowy zespół doświadczonych pracowników zajmie się nie tylko dostarczeniem zamówionego towaru pod wskazany adres, ale także jego wniesieniem, rozpakowaniem, okazaniem Klientowi, montażem i instalacją, a następnie usunięciem zbędnych opakowań i ewentualną utylizacją niepotrzebnego sprzętu. Wyznajemy zasadę, że jedyną rzeczą jakiej należy oczekiwać od Klienta to to, by usiadł wygodnie. My zrobimy resztę. W efekcie Twoi Klienci mogą cieszyć się zamówionym towarem od momentu zakończenia dostawy, doceniając jakość jaką im oferujesz. Dostawa w standardzie Home Delivery: dostawa pod wskazany adres, wniesienie niezależnie od piętra, rozpakowanie, ustawienie we wskazanym miejscu, montaż/instalacja, wyniesienie zbędnych opakowań, utylizacja zużytego sprzętu.Efektywne zwiększenie sprzedaży: zapewnienie najwyższej jakości usług posprzedażowych, dostarczenie sat...

Register for free

You will get your electronic ticket a few days before the event. By registering, you confirm that you have read and agree to the privacy policy.

Join over 4000 participants

Expo & Conference. The most important event for online sellers in Poland.

 • 27.10.2022

  Event date

 • 10:00-17:00

  Duration

 • EXPO XXI Warszawa, Prądzyńskiego 12/14

  Location

Featured Exhibitors

Chosen speakers

Expo starts at 10 am, Presentations start at 10:40am, Entrance is FREE (free registration required)

Register for free

You will get your electronic ticket a few days before the event. By registering, you confirm that you have read and agree to the privacy policy.

All Exhibitors

Support

Feel free to contact us regarding our offer. Regards,
Karolina Michalak Relationship Manager
karolina.michalak@targiehandlu.pl
+48 721 945 134
 • EXPO XXI Warszawa, Prądzyńskiego 12/14

  Location

 • 27.10.2022

  Event date

 • Infoguru Sp. z o.o. Sp. k.

  Organizer

 • POLAND, Poznań, Truskawiecka 13

  Legal address

 • VAT ID 7811967834

  TIN