About

Jesteśmy producentem oprogramowania. Robimy to, co lubimy. Tworzymy zaawansowane technologicznie systemy IT o dużej skali działania. Rozwiązania Futuriti pomagają liderom eCommerce szybko i efektywnie realizować zamówienia. Unikalne funkcje i technologie wypracowane w laboratorium R&D Futuriti, pozwalają uzyskać przewagę nad konkurencją i przyśpieszają rozwój firm. 

Nasze flagowe produkty: 

xSale - narzędzie do automatyzacji i zarządzania wielokanałową sprzedażą w internecie (xsale.ai)

WMS Futuriti - system do efektywnego zarządzania magazynem  (wms.futuriti.pl) 

Key products

xSale - narzędzie do automatyzacji i zarządzania wielokanałową sprzedażą w internecie dla liderów eCommerce. Przy pomocy jednego panelu obsłużysz zamówienia pochodzące z wielu platform sprzedażowych. Szybko zrealizujesz przesyłki dzięki integracji z większością firm kurierskich. Dzięki dwukierunkowej integracji z systemem ERP otrzymasz najszybsze czasy synchronizacji danych między ERP a Twoimi kanałami sprzedaży, aby Twoja oferta była zawsze aktualna. Automatyczne procesy wyeliminują większość powtarzalnych i monotonnych czynności, pozwalając Ci skupić się nad rozwojem Twojego e-biznesu.  


WMS Futuriti - oprogramowanie do zarządzania ruchem produktów w magazynie dla liderów eCommerce. Najważniejsze korzyści WMS Futuriti: możliwość większej ilości realizacji przyjęć i wydań przy tej samej ilości pracowników szybka identyfikacja towaru z dokładnością do partii, cech, lokalizacji synchronizacja stanów magazynowych w czasie rzeczywistym natychmiastowa dwustronna wymiana dyspozycji z ERP...

Join leaders of the e-commerce industry

Expo & Conference. The most important event for online sellers in Poland.

 • 11.04.2024

  Event date

 • 10:00-17:00

  Duration

 • EXPO XXI Warszawa, Prądzyńskiego 12/14

  Location

Featured Exhibitors

Support

Feel free to contact us regarding our offer. Regards,
Karolina Wojtas Account Manager
karolina.wojtas@targiehandlu.pl
+48 535 801 021
 • EXPO XXI Warszawa, Prądzyńskiego 12/14

  Location

 • 11.04.2024

  Event date

 • Infoguru Sp. z o.o.

  Organizer

 • POLAND, Poznań, Truskawiecka 13

  Legal address

 • VAT ID 7811883511

  TIN