About

SPOŁECZNOŚĆ, SZKOLENIA, KONSULTACJE I USŁUGICO OFERUJEMYWsparcie na wszystkich płaszczyznach sprzedaży na Amazonie na całym świecie.Programy szkoleniowe jak dla nowicjuszy i początkujących, jak i dla średnio zaawansowanych oraz zaawansowanych sprzedawców z indywidualnym wsparciem.Indywidualne konsultacje. Szeroki zakres tematyczny.CO NAS WYRÓŻNIA:Partnerskie relacje z każdym klientem w modelu "Win-Win".Profesjonalizm i rzetelność.Wieloletnia praktyka i doświadczenie zdobyte w handlu na Amazon.Indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta.ZAPOZNAJ SIĘ Z NAMI NA ŻYWOOtwarte webinary z ekspertami ze sprzedaży na Amazon.

Key products

PROGRAMY SZKOLENIOWEKurs Intensywny Online Arbitrage/Wholesale na AmazonTen kurs obejmuje model Online Arbitrage/Wholesale na Amazon od A do Z.Kurs jest kompendium wiedzy danego modelu sprzedaży, swoistym przewodnikiem krok po kroku w modelu reselling na Amazon.Celem kursu jest wyjaśnienie krok po kroku procesu wejścia na Amazon, planowania przyszłych strategii i dostarczenie informacji dotyczących narzędzi, przydatnych w handlu na Amazonie a także, praktycznej wiedzy nabytej na bazie naszego doświadczenia.Online-Workshop + Bootcamp (2w1). Wszystkie szczegóły Private Label na AmazonW tym programie szczegółowo omówione wszystkie główne etapy uruchamiania nowych oraz optymalizacji sprzedaży obecnych produktów na Amazon w imieniu marki własnej, podane odpowiedzi na pytania i pokazano przykłady .10 modułów tematycznych, przedstawione są w postaci filmów, plików prezentacji, listy linków, wszystkich szablonów, serwisów i materiałów szkoleniowych.Ciągły dostęp do materiałów iwszystkich aktua...

Register for free

You will get your electronic ticket a few days before the event. By registering, you confirm that you have read and agree to the privacy policy.

Join over 4000 participants

Expo & Conference. The most important event for online sellers in Poland.

 • 27.10.2022

  Event date

 • 10:00-17:00

  Duration

 • EXPO XXI Warszawa, Prądzyńskiego 12/14

  Location

Featured Exhibitors

Chosen speakers

Expo starts at 10 am, Presentations start at 10:40am, Entrance is FREE (free registration required)

Register for free

You will get your electronic ticket a few days before the event. By registering, you confirm that you have read and agree to the privacy policy.

All Exhibitors

Support

Feel free to contact us regarding our offer. Regards,
Karolina Michalak Relationship Manager
karolina.michalak@targiehandlu.pl
+48 721 945 134
 • EXPO XXI Warszawa, Prądzyńskiego 12/14

  Location

 • 27.10.2022

  Event date

 • Infoguru Sp. z o.o. Sp. k.

  Organizer

 • POLAND, Poznań, Truskawiecka 13

  Legal address

 • VAT ID 7811967834

  TIN