About

IDEA commerce S.A. to zespół wyjątkowych ludzi z unikatowym charakterem i wspólną pasją tworzenia rzeczy doskonałych. Zatrudniamy wyłącznie grupę ekspertów e-commerce z doświadczeniem i cechą maksymalnego zaangażowania w realizowaną pracę. Kompetencje załogi pomnaża nieustanny rozwój wsparty ścisłą współpracą z klientem. Rezultatem rzetelnej pracy są pozytywne rekomendacje wielu znanych i cenionych marek, które zaufały renomie IDEA commerce S.A.

Sukces tej firmy jest zasługą klientów, którzy wychodzą stąd wyłącznie zadowoleni. Chcesz do nich dołączyć?

Poznaj nasze produkty: https://www.idea-commerce.com/

Przetestuj demo systemu IDEAerp – bezpłatnie, bez ograniczeń czasowych i bez zobowiązań: https://www.idea-commerce.com/demo

Masz dodatkowe pytania? Chętnie na nie odpowiemy: zapytania@idea-commerce.com

Key products

IDEAerp - najbardziej intuicyjny system ERP w Polsce. IDEAerp wyróżnia się na tle innych systemów ERP tym, że dedykowany jest branży e-commerce. Rozwiązania i funkcjonalności powstają w oparciu o oczekiwania i potrzeby firm, które sprzedają online. Jest to istotna przewaga, dzięki której jesteśmy zdecydowanie bliżej biznesów, które z roku na rok ewoluują podobnie jak cała branża. Kolejna przewaga to skalowalność naszych rozwiązań. Często przedsiębiorstwa rozpoczynają swoją przygodę od sklepu internetowego i kanału Allegro, aby po jakimś czasie uruchomić kolejne kanały sprzedaży, np. Amazon czy eBay. To co nas wyróżnia to możliwość zaprogramowania dowolnej integracji czy funkcjonalności, dlatego rozwój na innych platformach sprzedażowych jest także możliwy dla naszych klientów. Skalowalność rozumiemy również jako możliwość rozbudowy systemu względem zwiększonego zapotrzebowania danego przedsiębiorstwa. Trzon systemu jest opensourcowy, dlatego dopisanie kolejnych modułów czy funkcjon...

C3.2, C3.1

Register for free

You will get your electronic ticket a few days before the event. By registering, you confirm that you have read and agree to the privacy policy.

Join over 4000 participants

Expo & Conference. The most important event for online sellers in Poland.

 • 27.10.2022

  Event date

 • 10:00-17:00

  Duration

 • EXPO XXI Warszawa, Prądzyńskiego 12/14

  Location

Featured Exhibitors

Chosen speakers

Expo starts at 10 am, Presentations start at 10:40am, Entrance is FREE (free registration required)

Register for free

You will get your electronic ticket a few days before the event. By registering, you confirm that you have read and agree to the privacy policy.

All Exhibitors

Support

Feel free to contact us regarding our offer. Regards,
Karolina Michalak Relationship Manager
karolina.michalak@targiehandlu.pl
+48 721 945 134
 • EXPO XXI Warszawa, Prądzyńskiego 12/14

  Location

 • 27.10.2022

  Event date

 • Infoguru Sp. z o.o. Sp. k.

  Organizer

 • POLAND, Poznań, Truskawiecka 13

  Legal address

 • VAT ID 7811967834

  TIN