About

Szukasz sprawdzonych źródeł wiedzy i przewodników o e-commerce i marketingu? Grupa Marketer to lubelskie wydawnictwo branżowe. W naszej ofercie znajdziesz czasopisma „Marketer+” i „E-commerce w Praktyce”, książki biznesowe oraz szkolenia i kursy specjalistyczne (nasze produkty dostępne są na sklep.marketerplus.pl). „Marketer+” to wydawane od 2011 r. branżowe czasopismo skierowane do osób poszukujących efektywnych rozwiązań w marketingu. Każdy numer to średnio 120 stron szczegółowej i rzetelnej analizy danego tematu. Prezentujemy narzędzia, skuteczne techniki i rozwiązania, które z powodzeniem można wdrożyć w każdej firmie. „E-commerce w Praktyce” to kwartalnik tworzony przez ikomersiaków dla ikomersiaków. Znajdziesz w nim praktyczne wskazówki i porady, jak rozpocząć, prowadzić oraz rozwijać sprzedaż towarów i usług online. Swoją wiedzą dzielą się przedstawiciele e-sklepów (m.in. DrTusz, Chocolissimo, Answear, Kubota Store, Coffeedesk, SIG, TIM) różnej wi...

Key products

Wszystkie nasze produkty znajdziesz na sklep.marketerplus.pl - magazyn „Marketer+”, magazyn „E-commerce w Praktyce”, ponad 20 szkoleń online z zakresu marketingu i e-commerce, kursy online: „Prawo w marketingu”, „Excel w marketingu i e-commerce”, „Podstawy strategii marketingu B2B” i wiele więcej, książki biznesowe i e-booki: „Abc marketingu B2B”, „Skuteczna reklama na Facebooku”, „To jest social selling”,.

B2.6

Register for free

You will get your electronic ticket a few days before the event. By registering, you confirm that you have read and agree to the privacy policy.

Join over 4000 participants

Expo & Conference. The most important event for online sellers in Poland.

 • 27.10.2022

  Event date

 • 10:00-17:00

  Duration

 • EXPO XXI Warszawa, Prądzyńskiego 12/14

  Location

Featured Exhibitors

Chosen speakers

Expo starts at 10 am, Presentations start at 10:40am, Entrance is FREE (free registration required)

Register for free

You will get your electronic ticket a few days before the event. By registering, you confirm that you have read and agree to the privacy policy.

All Exhibitors

Support

Feel free to contact us regarding our offer. Regards,
Karolina Michalak Relationship Manager
karolina.michalak@targiehandlu.pl
+48 721 945 134
 • EXPO XXI Warszawa, Prądzyńskiego 12/14

  Location

 • 27.10.2022

  Event date

 • Infoguru Sp. z o.o. Sp. k.

  Organizer

 • POLAND, Poznań, Truskawiecka 13

  Legal address

 • VAT ID 7811967834

  TIN