About

SENUTO to analityczna platforma i zestaw usług doradczych w zakresie SEO. Senuto dostarczy Ci dane, które pomogą Ci przeanalizować, zoptymalizować Twoje dotychczasowe działania i zaplanować kolejne, tak aby poprawić pozycję w wyszukiwarce Google.Staramy się pomóc Ci stać się lepszym specjalistą marketingu internetowego, który wie jak zmaksymalizować swoją ekspozycję w Google.Naszym celem jest wyposażyć Cię we wszystkie dane, których potrzebujesz, aby strategicznie planować działania marketingowe w wyszukiwarce, dokładnie monitorować ich wyniki i efektywnie optymalizować je zgodnie z najnowszymi wymaganiami Google.Narzędzia Senuto wspierają specjalistów SEO, specjalistów ds. marketingu, content marketerów, menedżerów e-commerce, analityków, copywriterów, jak również wszystkich innych, których zadaniem jest zwiększenie ruchu z Google.

Key products

Na SENUTO w modelu SaaS składają się takie moduły jak:Analiza widoczności – na bazie 20 milionów fraz tygodniowo i 2,5 miliona dziennie badamy widoczność serwisów www w wynikach wyszukiwania. Dowiesz się dzięki temu na jak wiele słów kluczowych twoja witryna widoczna jest w wynikach wyszukiwania. Pokazujemy również jakie to słowa i jak ta widoczność zmienia się w czasie.Dzienny monitoring pozycji – monitoring to narzędzie pozwalające na analizę widoczności wybranych przez Ciebie fraz. Dodaj je w naszym panelu i sprawdzaj jak zmienia się ich pozycja, porównaj się z konkurencjąBaza słów kluczowych – posiadamy bazę ponad 100 milionów słów kluczowych wraz z możliwością filtrowania po liczbie wyszukiwań i wielu innych cechach.Narzędzia SEO – to dodatkowe precyzyjne narzędzia, które ułatwiają codzienną pracę. Dzięki możliwości kolejkowania i planowania zadań możliwe jest automatyzowanie swojej pracy.SENUTO to także usługi dedykowane. Jeżeli nie znajdujesz w naszym narzędziu rozwiązania dla s...

Register for free

You will get your electronic ticket a few days before the event. By registering, you confirm that you have read and agree to the privacy policy.

Join over 4000 participants

Expo & Conference. The most important event for online sellers in Poland.

 • 27.10.2022

  Event date

 • 10:00-17:00

  Duration

 • EXPO XXI Warszawa, Prądzyńskiego 12/14

  Location

Featured Exhibitors

Chosen speakers

Expo starts at 10 am, Presentations start at 10:40am, Entrance is FREE (free registration required)

Register for free

You will get your electronic ticket a few days before the event. By registering, you confirm that you have read and agree to the privacy policy.

All Exhibitors

Support

Feel free to contact us regarding our offer. Regards,
Karolina Michalak Relationship Manager
karolina.michalak@targiehandlu.pl
+48 721 945 134
 • EXPO XXI Warszawa, Prądzyńskiego 12/14

  Location

 • 27.10.2022

  Event date

 • Infoguru Sp. z o.o. Sp. k.

  Organizer

 • POLAND, Poznań, Truskawiecka 13

  Legal address

 • VAT ID 7811967834

  TIN